Jagler’in yeni çekim alanı tüm kadınları baştan çıkarmaya devam ediyor!
Türk erkeğinin iddialı kokusu Jagler, kadınları etki alanında bırakan ve ilgi uyandıran yeni fonksiyonel kapaklar Jagler’in karşı konulmaz maskülen kokusunu tamamlıyor.

1990 yılında lansmanı yapılan ve alışkanlıklarından vazgeçemeyen erkeklerin kült kokusu Jagler, kalıcı ve yoğun kokusuyla kısa sürede önemli bir başarı elde etmiştir.
Uzun yıllardır erkek parfümünde liderliğini koruyan Jagler, parfüm ve deodorant haricinde; roll-on, deo stick, tıraş köpüğü ve jöle ile geniş bir ürün portföyüne ulaşmıştır.

2007 yılında; Jagler ile benzer özellikler gösteren ancak, Jagler’den daha fresh / sport kokusuyla Jagler Sport markası yaratılmış ve tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Son olarak rollon Jagler Sport ürün portföyüne dahil edilmiştir. Jagler Sport, sportif erkeklerin dinamizmini çarpıcı odunsu notalarla birleştiren özel erkeğin özel kokusudur.

Jagler ailesinin bir başka üyesi ise Black Magic. 1998 yılında Hunca ailesine katılan Black Magic markası kalıcı ve yoğun kokusuyla erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Parfüm ve deodorantı mevcuttur. 2005 yılında alınan bir stratejik kararla Black Magic, Jagler markası altına alınmıştır. Bu karar doğrultusunda 2006 yılında ambalaj ve logosunda yenilik çalışması yapılmıştır. Aynı zamanda güçlü ve yumuşak olan bu parfümde Jagler‘in klasikliği ve devasa kum tepelerinin görkemi bir arada sunulmaktadır.

2011 yılında Jagler ailesine Black ve Storm katılmıştır. Yeniliklerden hoşlanan özgür ve cesur erkeklere Jagler’in yeni kokusu Storm ve modern ve spor tarzın yansıması, Jagler’in yeni kokusu ve Jagler beylerinin yeni tercihi Black, ambalajı ile güçlü bir ifadeyi simgelemektedir.

2013 yılında Jagler ailesine son olarak Blue katılmıştır. Yeniliklerden hoşlanan özgür ve cesur erkeklere Jagler’in yeni kokusu Blue ile modern ve cool tarzın yansıması, Jagler’in yeni kokusu ve Jagler beylerinin yeni tercihi Blue, özel erkeğin özel kokusudur.

2014 yılında Jagler ailesine Men Care serisi ile kişisel bakım ürünlerini bünyesine katmıştır.
Üç farklı çeşit tıraş kolonyası, tıraş köpüğü, nemlendiricili tıraş losyonu ve 3’ü 1 arada şampuan ile zengin ürün çeşitliğine ulaşmış tüm erkeklerin beğenisini kazanmıştır.

2016 yılında Jagler ailesine saç şekillendirici serisi ile saç bakımı ürünlerini bünyesinde katmıştır. Beş farklı çeşit Jole, beş farklı çeşit Wax, iki çeşit Saç Spreyi ve 2 çeşit Saç Şekillendirici Köpüğü ile kendine güvenen cesur Jagler kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur.

Yeni ve yenilikçi Jagler çağdaş ikonları çağrıştırmakta ve özgün tasarım sunumu ile özgür ve tutklu Jagler erkeğinin tarzını yansıtmaktadır.

jagler Ürünleri