JAGLER EKSTRA SERT JÖLE 01Açıklama : İçeriğindeki bitkisel kaynaklı nemlendirme ajanı ile saçınızı beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı olurken; saçın canlı, parlak görünümünü destekler. Özel formülü sayesinde kolayca şekil verilen saçların formunu ve sertliğini uzun süre korumasına yardımcı olur. Fresh- citrus kokusuyla saçlarınızın hoş kokmasını sağlar.

500 ml


Jagler’in yeni çekim alanı tüm kadınları baştan çıkarmaya devam ediyor!
Türk erkeğinin iddialı kokusu Jagler, kadınları etki alanında bırakan ve ilgi uyandıran yeni fonksiyonel kapaklar Jagler’in karşı konulmaz maskülen kokusunu tamamlıyor.

1990 yılında lansmanı yapılan ve alışkanlıklarından vazgeçemeyen erkeklerin kült kokusu Jagler, kalıcı ve yoğun kokusuyla kısa sürede önemli bir başarı elde etmiştir.
Uzun yıllardır erkek parfümünde liderliğini koruyan Jagler, parfüm ve dedorant haricinde; rollon, deo stick, tıraş köpüğü ve jöle ile geniş bir ürün portföyüne ulaşmıştır.

Yeni ve yenilikçi Jagler çağdaş ikonları çağrıştırmakta ve özgün tasarım sunumu ile özgür ve tutklu Jagler erkeğinin tarzını yansıtmaktadır.